Kollu önlük - Havlu Önlükler

Mycey Meyve Sebze Emziği
Mycey Leke Tutmaz Önlük
Mycey Hayvan Şekilli Önlükler
Mycey Hayvan Şekilli Önlükler

MYCey Hayvan Şekilli önlükleri dilerseniz yemek esnasında dilerseniz salya önlüğü olarak kullanın. Yumuşak havlu yüzeyi ve sızdırmaz yapısı ile bu önlükler hem sevimli hem rahat.

Bebeğiniz için hayvan şekilli sızdırmaz yumuşak dokulu önlükler.                                              Yemek saatleri eğlenceye dönüşsün.                                                                                                                                           Çamaşır makinesinde yıkanabilir sevimli önlükler ile hem o hem siz rahat edeceksiniz.                                                                                                                                                Arkadan cırtlı.


Yumuşak ve dayanıklı yapısıyla çocuklarınızın giysilerini kirlenmeye karşı korur. Çocukların yemekleri sırasında dökülen yemek parçalarında veya oyun zamanlarında giysilerinin korunmasına yardımcı olur. Nefes alan havlu kumaşı sayesinde aşırı sıcak hissedilmesini önler. Gövde kısmının arkasında bulunan laminasyon sayesinde bu bölüm sıvı geçirmez. Arkadan cırtlı.