Emzirme Minderi Kılıfı
Artık minderinizin kılıfı yıkanırken beklemenize gerek yok. Yedek kılıfınızla emzirme minderiniz her an yanınızda. Çünkü bir an bile ayrılmak istemeyeceksiniz. Değişik desenli kılıflar kullanarak bebeğinizin algısını da geliştirebilirsiniz. Yumuşak pamuklu kumaştan yapılan emzirme minderi kılıfları tüm MYCey emzirme minderlerine uyar. Yedek minderler MAGIC MAVİ ve MAGIC PEMBE desenlerimizle satışa sunulmuştur.
Emzirme ve Destek Minderinin sizi ve bebeğinizi birlikteki ilk yılınız boyunca nasıl rahat ettirdiğini öğrenmek için ihtiyacınız olan tüm bilgi burada. Minderiniz beslenme, egzersiz ve oyun zamanı boyunca bebeğinizi desteklerken ilk yılda gerçekleştireceği motor gelişimlerde ona yardımcı olur. Daha çok bilgi sahibi oldukça minderinizin siz ve bebeğiniz için doğru seçim olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

Sık sorulan sorular
Minderimi nasıl temizleyebilirim?
Emzirme ve destek minderinizin hem kılıfını hem de kendisini çamaşır makinenizde yıkayabilirsiniz. 30 derece sıcaklıkta düşük sıkma seviyesinde minderiniz zarar görmeden temizlenecektir. Size tavsiyemiz evinizdeki herhangi bir yastık kılıfınızın (yastık kılıfının renksiz olması minderinizin renginin bozulmaması için daha iyi olur) içine bir tenis topu koyup minder ile birlikte makinenizin içine yerleştirmeniz. Bu sayede minderinizin şeklini korumasına daha çok yardımcı olmuş olursunuz. Kılıfınızı minderden ayrı yıkamanız tavsiye edilir.

MYCey emzirme ve destek minderinin farklı ebatları mevcut mu?
Tasarımında yer alan orta bant sayesinde minderiniz bütün bellere uyar. Bu tasarım sayesinde minderiniz genişleyerek her bedene tam otururken diğer tüm kullanımları için şeklini korur.

Emzirme ve destek minderi bebeklerin uyuması için güvenli mi?
Bebeklerin uyurken etraflarında, altlarında, yanlarında yastık, minder vb bulunması tehlikelidir. Bu sebepten minderinizi bebeklerin uyurken kullanmasını kesinlikle önermiyoruz.

MYCey emzirme ve destek minderini nerelerden satın alabilirim?
Satın al sayfasından dileğiniz satış noktasından ürünümüzü temin edebilirsiniz.