Güvenlik Ürünleri
Mycey Yazlık Uyku Tulumu
Mycey Güvenli Nevresim Takımı
Mycey Güvenli Nevresim Takımı
Mycey Güvenli Nevresim Takımı
Mycey Güvenli Nevresim Takımı
Mycey Güvenli Nevresim Takımı
Mycey Güvenli Nevresim Takımı
Mycey Güvenli Nevresim Takımı
Mycey Güvenli Nevresim Takımı
Mycey Güvenli Nevresim Takımı
Mycey Güvenli Nevresim Takımı
Mycey Güvenli Nevresim Takımı
Mycey Güvenli Nevresim Takımı

"Güvenlik Ürünleri"
KLOZET KAPAK KİLİDİ : Çocukların klozet kapağını açmalarını engelleyerek, tıkanmasına neden olabilecek yabancı cisimleri atmalarını ve en önemlisi yaralanmalarını önlemek için tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve güvenli, kurulumu ise basittir.
KAPI DURDURUCU : Çocukların aniden kapanan kapı aralıklarına parmaklarını sıkıştırmalarını engeller.Çocukların odada kilitli kalmalarına engel olur. Evde, seyahatte ve gittiğiniz otellerde kullanabilirsiniz.
FIRIN VE BUZDOLABI KİLİDİ : Mikrodalga ve buzdolabı kapaklarında da kullanabilirsiniz.Çocuklar mutfak işlerinde yetişkinlere yardım etmek isterler.Fırın kapakları çocuklar için tehlike oluşturmaktadır. Fırın kilidi çocukların ev kazalarına neden olabilecek mutfak araçlarını açmasını engeller.
RAYLI DOLAP KİLİDİ KİLİDİ : Küçük çocukların karıştırmaya duydukları merak çok çeşitli ev kazalarına maruz kalmalarına neden olmaktadır. Raylı dolap kilidi tokmaklara ve kalıplara kolayca uyar ve kilitlenir. Çocuklarınızın üstüne eşyaların devrilmesini önler.Tüm dolap kapaklarına uygundur.Mesafeye göre mandalı ayarlanabilir.
PRİZMATİK : Çocukları prizle ilgili tehlikelerden korur.Sadece topraklı prizler içindir.
MİNİ ÇOK AMAÇLI KİLİT : Küçük çocukların karıştırmaya duydukları merak kimi zaman çok çeşitli ev kazalarına maruz kalmalarına neden olmaktadır. Çok amaçlı kilit çeşitli yüzeylere kolayca monte edilir.Çocukların dolap kapaklarını, çekmeceleri, buzdolaplarını, büfe ve sandık kapaklarını kolayca açmalarını engeller. Kavisli ya da köşeli yüzeye sahip veya açılıp kapanabilen her türlü ev eşyası için kullanılır. Ahşap, cam, metal, plastik, lamine yüzeylerde kullanılabilir..
PRİZ KAPAĞI : Çocukları prizle ilgili tehlikelerden korur.
AYARLI PENCERE KİLİDİ : Çocukların pencereyi açıp sarkmasını engeller. Üzerindeki set’ler vasıtasıyla pencereyi istediğiniz aralıkta sabit tutmanızı sağlar.Rüzgardan dolayı pencerenizin çarpmasını ve dolayısıyla cam kırılmalarını engeller.
PRİZ KORUYUCU : Priz koruyucu kullanım şeklinde de anlatıldığı gibi prizlere yerleştirildiğinde ufak çocukların priz deliklerine parmaklarını veya metal cisimler sokarak elektriğe çarpılmalarını engeller.
ÇEKMECE KİLİDİ : Ebeveynler bebekleri emeklemeye, yürümeye başladığı zaman çok daha dikkatli ve gözetimci olmalıdırlar. MYCey size bu konuda yardımcı olmak için bu ürünü sizin hizmetinize sundu. Çekmece kilidi bebeğinizin çekmeceleri açmasına, ellerini çekmeceye sıkıştırmasına ve çekmecenin yerinden çıkıp üstüne düşmesine engel olur. Vidaları sayesinde montajı da çok kolay olan bu ürün bebeğinizi korumaya yardım edecektir.
ÇOK AMAÇLI KİLİT : Küçük çocukların karıştırmaya duydukları merak kimi zaman çok çeşitli ev kazalarına maruz kalmalarına neden olmaktadır. Çok amaçlı kilit çeşitli yüzeylere kolayca monte edilir.Çocukların dolap kapaklarını, çekmeceleri, buzdolaplarını, büfe ve sandık kapaklarını kolayca açmalarını engeller. Kavisli ya da köşeli yüzeye sahip veya açılıp kapanabilen her türlü ev eşyası için kullanılır. Ahşap, cam, metal, plastik, lamine yüzeylerde kullanılabilir.