Mycey Bebek ve Hamile Bayan Ürünleri

Mycey Bebek Önlüğü Meyve Sebze Emziği

Mycey Meyve Sebze Emziği

MYCey meyve sebze emziği ile bebekler taze meyve ve sebzelerin tadına varıyor. Hem de kendi kendilerine ve boğulma riski taşımadan. Taze meyve ve sebzeyi herkes sever.

Mycey Bebek Önlüğü Mama Kaşığı

Mycey Mama Kaşığı

Bebeklerimizin katı gıdalara geçiş dönemi olan 6.aydan itibaren onları tüm yiyecekleri püre haline getirerek besliyoruz. Oysa hızlı gelişimleri için kendi kendilerini beslemelerine izin vermeliyiz. Özel tasarımı sayesinde bebeğinizin eline tam oturan MYCey mama kaşığı ile beslenme artık çok kolay.

Mycey Bebek Önlüğü Beslenme Yardımcısı

Mycey Beslenme Yardımcısı

MYCey beslenme yardımcısını kullanarak hem çocuğunuzun kendi kendine beslenme yeteneklerini geliştirirsiniz hem de özgüvenini. Yemeklerin tabaktan dökülmesini önlemek ve yemeklerin kaşığa daha kolay doldurulabilmesi için özel olarak tasarlanmış çemberimizle artık yemek saatleri çok daha eğlenceli.

Mycey Bebek Önlüğü Bebek Önlüğü

Mycey Bebek Önlüğü

MYCey bebe önlüğü ile bebeğiniz sevimli renklerin ve desenlerin keyfini çıkartırken siz de rahatsınız.
Önlük dediğin her zaman işe yarar. Hele de %100 pamuk kumaşı ile yumuşak bir dokusu varsa. Bebeğinizin boynuna yan tarafta yer alan çıtçıt ile kolayca takıp çıkarabilirsiniz.

Mycey Bebek Önlüğü Biberon Kordonu

Mycey Biberon Kordonu

Bebeğinizin eşyaları için süper işe yarayan basit bir tasarım. MYCey biberon kordonu tüm biberonlara, şişelere, oyuncaklara, diş kaşıyıcılara uyan eğlenceli bir üründür.

Mycey Bebek Önlüğü Emzik Kordonu

Mycey Emzik Kordonu

Bebeğinizin güvenliği için süper işe yarayan basit bir tasarım. Bütün emzik türleri için uygun birbirinden renkli ve keyifli desenleri ile klipsli MYCey emzik kordonu bebeğinizin emziğinin yere düşerek kirlenmesini ve kaybolmasını engeller.

Mycey Bebek Önlüğü Hamile Destek Minderi

Hamile Destek Minderi

Hamileyken bebeğiniz büyüdükçe ihtiyacınız olan dinlenme ve uykuya kavuşmanız zorlaşır. Karnınızın altına yerleştireceğiniz MYCey Hamile Destek Minderi ile tam istediğiniz rahatlığa kavuşacaksınız.

Mycey Bebek ÖnlüğüHamile Destek Yastığı

Hamile Destek Yastığı

Hamileyken bebeğiniz büyüdükçe ihtiyacınız olan dinlenme ve uykuya kavuşmanız zorlaşır. MYCey Hamile Yastığı ile vücudunuzu tamamen destekleyerek rahat bir uyku uyumak ve dinlenmiş uyanmak elinizde.

Mycey Bebek Önlüğü Emzirme Minderi

Emzirme Minderi

MYCey ürün ailesi içinde yer alan Emzirme ve Destek Minderi yumuşak u-şekli ile bebeğinizi desteklemek için rahat bir ortam sunarken, sizin için bebeğinizi emzirirken ergonomik olarak doğru bir pozisyon almanızı sağlar.

Mycey Bebek Önlüğü Emzirme Minderi Kılıfı

Emzirme Minderi Kılıfı

Artık minderinizin kılıfı yıkanırken beklemenize gerek yok. Yedek kılıfınızla emzirme minderiniz her an yanınızda. Çünkü bir an bile ayrılmak istemeyeceksiniz. Değişik desenli kılıflar kullanarak bebeğinizin algısını da geliştirebilirsiniz. Yumuşak pamuklu kumaştan yapılan emzirme minderi kılıfları tüm MYCey emzirme minderlerine uyar.

Mycey Bebek Önlüğü Emzirme Önlüğü

Mycey Emzirme Önlüğü

Bebeğinizi emzirmek kesinlikle gurur duyulacak bir şey. Bunun yanında pek çok kadın halka açık yerlerde, arkadaş toplantılarında hatta yanında en yakınları varken bile bu durumdan biraz utanırlar. MYCey Annemin Emzirme Önlüğü'nü siz annelere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde rahatça emzirmeniz için sunuyoruz.

Mycey Bebek Önlüğü Minderli Emzirme Önlüğü

Mycey Yan Taşıma

Emzirme önlüğünün Türkiye’deki ilk üreticisi olmamızın üzerinden geçen 6 yılda annelerimiz bu ürünümüzü o kadar çok sevdiler ki mutlaka alınacaklar listesine yerleştik. Şimdi yeni eklediğimiz mini emzirme minderi ile çok sevilen bu ürünümüzü daha da çok seveceksiniz.

Mycey Bebek Önlüğü Müslin Omuz Örtüsü

Müslin Omuz Örtüsü

Bebeğiniz ile en çok vakit geçirdiğiniz pozisyon için özel formu, dört katlı emici ve yumuşak kumaşı ile omuz bezi tam ihtiyacınıza uygun. İnce ve seyrek dokunmuş bir kumaş olan muslinden yapılmış renkli ve geniş omuz bezleriniz ile elbiseleriniz temiz kalacak, siz ve bebeğiniz her ortamda rahat edeceksiniz.

Mycey Bebek Önlüğü Müslin Ağız Bezi

Müslin Ağız Bezi

Bitmeyen silme ihtiyaçlarına en pratik, renkli ve yumuşak çözüm. Bebeğinizi temiz, kuru ve rahat tutmanıza yardımcı olacak emici ağız bezleri en büyük yardımcınız.

Mycey Bebek Önlüğü Müslin Çok Amaçlı Örtü

Müslin Çok Amaçlı Örtü

Bu çok amaçlı örtü ince ve seyrek dokunmuş bir kumaş olan muslinden yapılmıştır. Bebeğinizi kundak yapmak için güvenle bu hava alma özellikli örtümüzü kullanabilirsiniz. Kundaklamanın eski zamanlardan beri bebekleri sakinleşmesine ve rahat uyumasına yardımcı olduğu bilinmektedir.

Mycey Bebek ÖnlüğüMuslin Çok Amaçlı Örtü XL

Hamile Destek Yastığı

Müslin ince ve seyrek dokunmuş nefes alabilen bir pamuklu kumaştır. Bu kumaşın en saf ve en hafif formu, hem yumuşak hem de dayanıklı. Bizim büyüklerimizin tanıdığı ve bebekleri kundaklamak için kullandığı bu kumaş size çok tanıdık gelebilir. Müslin şimdi sizin ve bebeğinizin rahatı için tasarlanmış ürünlerle yeniden hayatımıza giriyor.

Mycey Bebek Önlüğü Müslin Battaniye

Müslin Çok Amaçlı Örtü

İyi bir uyku için ihtiyacınız olan bazen sadece iyi bir battaniyedir. Çift katlı ince ve seyrek dokunmuş bir kumaş olan muslinden yapılmış renkli battaniyelerimiz ile bebeğiniz aşırı ısınmadan tam da ihtiyacı olan sıcaklığa kavuşacak.

Mycey Bebek Önlüğü Yazlık Uyku Tulumu

Müslin Çok Amaçlı Örtü

Bebeğinizin üstünü açması kışın olduğu kadar yaz akşamları da bir problem. Bu ince ve seyrek dokunmuş bir kumaş olan muslinden tasarlanmış uyku tulumları ile sıcak havalarda da bebeğiniz rahat bir uyku uyuyacaktır. Üstünün açılma, ağzının örtü ile kapanma riskleri olmadan uyunan bir uyku sizin de rahat etmenizi sağlayacaktır.

Mycey Yeni KundakYeni Kundak

Mycey Yeni Kundak

Bebeğinizin rahatı için Yeni Kundak ile kundaklayın. Kundaklandığı zaman siz de ne kadar güvenli ve huzurlu bir uyku uyuduğunu göreceksiniz. Anne karnındaki konforlu kuytu rahatlığı yeniden yaratarak bebeklerin uyku düzenini kolayca sağlayabilirsiniz.

Mycey Bebek ÖnlüğüUyku Tulumu

Hamile Destek Yastığı

Bebeğinizin rahatı sizin rahatınız demek. MYCey uyku tulumu ile bebeğinizin rüyaları bile sımsıcak ve güvenli. Artık uykunuzdan uyanıp bebeğinizin üstünü örtmenize gerek yok. Çünkü uyku tulumu ile üstü açılmıyor. Hem de battaniye ya da yorganın yüzünü kapatma ihtimalini ortadan kaldırıyorsunuz.

Mycey Bebek ÖnlüğüGüvenlik Ürünleri

Hamile Destek Yastığı

Çocuklarınız artık güvende...MYCey güvenlik ürünleri evin gerekli her bölümünde potansiyel tehlikelere karşı güvenlik sağlıyor. Çocuğunuzun göz açıp kapayıncaya yaşayabileceği tehlikelere karşı önlemlerizi alabilirsiniz.

Mycey Bebek ÖnlüğüEğlenceli Yapışkan Boyölçer

Hamile Destek Yastığı

Odaları eğlenceli hale dönüştürmenin ve büyümesini izlemenin en kolay yolu.
Odasına yapıştırın düzenli olarak boyunu ölçün, mutlu olsun!

Mycey Bebek ÖnlüğüEğlenceli Yapışkan Harfler

Hamile Destek Yastığı

Odaları ve eşyaları eğlenceli hale dönüştürmenin en kolay yolu
Odasına adını, kutularına içinde ne olduğunu yazın, mutlu olsun!

Mycey Baby On BoardBaby On Board

Mycey Baby On Board

Bebeğiniz ile seyahat mutlaka güvenli olmalı. Siz ne kadar dikkatli kullansanız da diğer araçlara arabanızda değerli varlığınızın da bulunduğunu bildiren bir uyarı yazısı kullanmanızda büyük fayda var. Klasik ve eğlenceli opsiyonlar ile MYCey BOB - Arabada Bebek Var uyarı yazısı ile tam da istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz.

Mycey Bebek Önlüğü Alt Değiştirme Örtüsü

Mycey Alt Değiştirme Örtüsü

Evde veya dışarıda hijyenik koşullarda ve kolayca, gönül rahatlığıyla bebeğinizin altını değiştirebilir ve küçük kazalardan kaynaklanabilecek ek işlerden kurtulmuş olursunuz. Altına MYCey Alt Değiştirme Örtüsü sermeniz yeterli.

Mycey Bebek Önlüğü Yan Taşıma / Sling

Mycey Yan Taşıma

MYCey Yan taşıma / Sling  sayesinde bebeğinizi geleneksel yöntem ile taşıyabilirsiniz. Eski zamanlarda bebeklerin anneye yakın ve sakin oldukları taşıma biçiminin modern hali şimdi MYCey ile sizinle.

Mycey Bebek Önlüğü Leke Tutmaz Önlükler

Mycey Yan Taşıma

MYCey Leke Tutmaz Önlükler ile yemek saatleri sizin için daha rahat bebeğiniz için daha eğlenceli geçecek. Bu leke tutmayan ve alta sıvı geçirmeyen önlüklerimiz çok kullanışlı.

Mycey Bebek Önlüğü Hayvan Şekilli Önlükler

Mycey Yan Taşıma

MYCey Hayvan Şekilli önlükleri dilerseniz yemek esnasında dilerseniz salya önlüğü olarak kullanın. Yumuşak havlu yüzeyi ve sızdırmaz yapısı ile bu önlükler hem sevimli hem rahat.

Mycey Bebek Önlüğü Battaniye Bubble Dots

Mycey Yan Taşıma

Bebeğiniz bu yumuşak dokulu battaniyeye bayılacak. Çift kat anti alerjik kumaşı ile rahat ve sıcacık battaniyemiz kalp şeklinde kabartmaları ve renkli puantiyeli ile çok sevimli.

Mycey Bebek Önlüğü Örme Battaniye

Mycey Yan Taşıma

Örgü dokusu ile bebeğinizi sıcacık tutacak şık battaniyelerimize bayılacaksınız.

Mycey Bebek Önlüğü Alez Yatak Koruyucu

Mycey Yan Taşıma

Yatağınızı korumanın yumuşacık ve etkili yolu. Ultra yumuşak, nefes alan, emici ve su geçirmez alez ile çok rahat edeceksiniz. Yıkama ile aşınmayan nefes alan su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Yatağınızı küçük kazalara karşı korur, dört kenarındaki lastikler sayesinde rahatça yerleştirebilirsiniz.

Mycey Bebek Önlüğü Havlu Önlük

Mycey Yan Taşıma

Yumuşak ve dayanıklı yapısıyla çocuklarınızın giysilerini kirlenmeye karşı korur. Çocukların yemekleri sırasında dökülen yemek parçalarında veya oyun zamanlarında giysilerinin korunmasına yardımcı olur. Yumuşak sıvı geçirmez havlu kumaş Gövde kısmının arkasında bulunan laminasyon sayesinde bu bölüm sıvı geçirmez. Arkadan cırtlı.

Mycey Bebek Önlüğü Hamile Destek Yastığı

Mycey Yan Taşıma

Hamileyken bebeğiniz büyüdükçe ihtiyacınız olan dinlenme ve uykuya kavuşmanız zorlaşır. MYCey Bölgesel Hamile Destek Yastığı ile hem karnınızı hem dizlerinizi destekleyebilirsiniz.

Mycey Bebek Önlüğü Fular Önlük

Mycey Yan Taşıma

%100 pamuk kumaştan üretilen Sevimli Salya Önlüklerimiz ile hem siz hem bebeğiniz çok rahat edecek. Diş çıkarma evresinde veya dışarıda yemek yedirirken ya da sadece sıcak tutsun diye bu çift katlı arka kısmı havlu destekli fular önlüklerimiz çok kullanışlı.

Mycey Bebek Önlüğü Alıştırma Külodu

Mycey Yan Taşıma

Tuvalet eğitimi için aradığınız kalitede ve yumuşaklıkta alıştırma külotlarımız laminasyonlu 100% micro polyester interlok dış kumaş ve %80 pamuk %20 polyester havlu iç kumaştan ve emici katmandan üretilmiştir. Nefes alabilen ama sıvıyı geçirmeyen özelliği ile bu zorlu dönemde annelerin rahat etmesini sağlar.

Mycey Bebek Önlüğü Çatal Kaşık Seti

Mycey Yan Taşıma

Bebeğinizin kendi kendine yeme becerilerini geliştirmesi için özel olarak tasarlanmış çatal kaşık setidir. Bebeklerin katı gıdalara geçiş dönemi olan 6.aydan itibaren onları tüm yiyecekleri püre haline getirerek besliyoruz. Oysa hızlı gelişimleri için kendi kendilerini beslemelerine izin vermeliyiz. Özel tasarımı ile bebeğinizin eline tam oturan MYCey çatal kaşık seti sayesinde beslenme artık çok kolay.

Mycey Bebek Önlüğü Taşıma Kutulu Mama Kaşığı

Mycey Yan Taşıma

Bebeğinizin kendi kendisine yeme becerilerini geliştirmesi için tek ihtiyacınız yumuşak malzemeden özel tasarımı ile MYCey mama kaşığıdır. Taşıma kutusu sayesinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Yumuşak ucu sayesinde bebeğinize katı mamaları dişetleri ve damağını zedelemeden rahatlıkla verebilirsiniz. Küçük eller için idealdir. Kaymaz saplara sahiptir, kolayca tutulur, kabın üzerinde kaymadan durur.

Mycey Bebek Önlüğü Toz Mama Kabı

Mycey Yan Taşıma

Şimdi dışarıda olsanız bile bebeğinizi beslemek kolay. Önceden ölçerek 3 bölmeli kabınıza toz mamayı koyunuz. İhtiyacınız olduğunda hazır ölçülü toz mamayı biberona boşaltınız.

Mycey Bebek Önlüğü Mama Tabağı - Kapaklı

Mycey Yan Taşıma

İlk beslenmeler ve ara öğünler için mükemmeldir. Kapağı sayesinde içine mama koyup çantanızda taşıyabilirsiniz. Rahat bir kavrama için ergonomik şekli ile tutma sapları annenin kolaylıkla kullanacağı şekildedir. Derin yan kenarlar ile rahat kaşıklama. Mikrodalgada kullanılabilir (kapaksız) ve strelizatöre girebilir. Temizlemesi kolay ve bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir.

Mycey Bebek Önlüğü Sütyenli Emzirme Atleti

Mycey Yan Taşıma

Hamile veya emziren anne olduğunuzda, ister evde ya da dışarıda, her zaman giymek için mükemmeldir. Pamuk dokusu ve sade klipsleri ile iç veya dış giyim için idealdir. Yaka tasarımı ile çok rahat. Ayarlanabilir omuz askıları vardır.

Mycey Bebek Önlüğü Emzirme Sütyeni

Mycey Yan Taşıma

Esnek kumaşı ile emzirme döneminde ebadı zaman zaman değişebilen göğsünüzü tam kavrar. Özel tasarımı ile tam destek sağlar. Hamile veya emziren anne olduğunuzda, ister evde ya da dışarıda, her zaman giymek için mükemmeldir. Pamuk dokusu ve tek elle açılıp kapanan klipsleri ile iç giyim için idealdir. Ayarlanabilir omuz askıları vardır.

Mycey Bebek Önlüğü Emzirme Sütyeni Kaplı

Mycey Yan Taşıma

Tam kavrayan hava alan özel kaplı balensiz tasarım. İz yapmayan dışı mikrofiber; içi komple %100 pamuk kaplar. Tam açılan kaplar ile bebeğiniz ile ten tene tam temas.

Mycey Bebek Önlüğü Hamile Külodu

Mycey Yan Taşıma

Bu rahat kalıplı külot ile ikisi bir arada kullanım seçeneğiniz var. Açık kullanımda sıcak tutacağı gibi karın ve bel için ek destek sağlar. Açık kullanımda karnınızı tam kaplarken, esnek ve yumuşak üst bölümü ikiye katlayıp karın altı ek destekli olarak kullanabilirsiniz.

Mycey Bebek Önlüğü Kullan-At Lohusa Külodu

Mycey Yan Taşıma

Dogum sonrası annenin giyebilmesi için özel tasarlanmıştır. Tek kullanımlık ,pratik lohusa külodu 2 bedeni mevcuttur. Dayanıklı ve esnek yapısı annenin rahat etmesini sağlar.

Mycey Bebek Önlüğü Diş Kaşıyıcılı Fular Önlük

Mycey Yan Taşıma

%100 pamuk dış kumaş ve havlu iç kumaştan üretilmiş Sevimli Salya Önlüklerimiz artık diş kaşıyıcılı. Diş çıkarma evresinde ucundaki tırtıklı bölüm sayesinde bebeğinizin dişlerini kaşımasına yardımcı olur. Bu çift katlı arka kısmı havlu destekli fular önlüklerimizi bebeğinizin boynuna göre ayarlayabilirsiniz.

Mycey Bebek Önlüğü Muslin Fular Önlük

Mycey Yan Taşıma

%100 pamuk içkumaş ve %100 pamuk müslin dış kumaştan üretilmiş Sevimli Salya Önlüklerimiz. Müslin fular önlüklerimiz ekstra emici dokusu ile hem keyifli hem çok işe yarar.

Mycey Bebek Önlüğü Kollu Önlük - Havlu

Mycey Yan Taşıma

Yumuşak ve dayanıklı yapısıyla giysilerin kirlenmeye karşı korur. Çocukların yemekleri sırasında dökülen yemek parçalarında veya oyun zamanlarında giysilerinin korunmasına yardımcı olur. Nefes alan havlu kumaşı sayesinde aşırı sıcak hissedilmesini önler. Gövde kısmının arkasında bulunan laminasyon sayesinde bu bölüm sıvı geçirmez. Arkadan cırtlı.

Mycey Bebek Önlüğü Kullan-At Önlük

Mycey Yan Taşıma

Tek kullanımlık bebe önlüğü.Yapışkan bant | Koruyucu film | Kırıntı cebi bulunur. Emici laminasyonlu kağıttan üretilmiştir.Sıvı geçirmez ve kırıntı ceplidir. Takıp çıkartılması kolaydır. Tek kullanımlıktır.

Mycey Bebek Önlüğü Mini Emzirme Yastığı

Mycey Yan Taşıma

Bebeğinizi emzirirken kolunuza taktığınız bu yastık sayesinde hem bebeğiniz hem de siz rahat bir beslenme vakti geçirebileceksiniz.

Mycey Bebek Önlüğü Klozet Örtüsü

Mycey Yan Taşıma

Çocukların klozetle temasını engellemek için geniş kenarlıdır. Bantlar sayesinde sabitlenebilir Konforlu ve Su geçirmez Mikropsuz ve endişesiz kullanım sunar

Mycey Bebek Önlüğü Mayo Bebek Bezi

Mycey Yan Taşıma

Bebeğiniz havuzda veya denizde rahat hareket etmesini sağlar. Birbirinden güzel renk ve desende su geçirmez ve nefes alabilir dış kumaşı ve %70 pamuktan üretilmiştir. . Bebek bez mayolarını tamamen emici olması özelliğinden dolayı tuvalet eğitimi döneminde alıştırma külodu olarak da kullanabilirsiniz. İç yüzeyi sıvıyı emer, dış yüzeyinin yardımı ile bir süre için dışarı sızmasını önler.

Mycey Bebek Önlüğü Yan Yatış Yastığı

Mycey Yan Taşıma

Yan yatış yastığı henüz vücutlarını kendileri döndüremeyen bebeklerin sağlıklı uyku pozisyonlarını korumaları için idealdir. Hafif, pratik ve kolayca taşınabilen yastık kusma anında bebeğin tıkanmasını önleyecek olan yan yatış pozisyonunda kalmasını sağlar. Fermuarlı dış kılıfı ile temizliği kolaydır. Özel kumaşı anti-bakteriyeldir

Mycey Bebek Önlüğü Boğulma Önleyici Yastık

Mycey Yan Taşıma

Bebeklerin uyku esnasında rahat nefes alması önemlidir. Bu amaçla tasarlanmış olan delikli iç yapısı ve %100 pamuk nefes alabilen kumaşı ile boğulmayı önleyici yastığımız idealdir. Bu özel delikli yapı, havanın yastığın içine geçmesini kolaylaştırır.

Mycey Bebek Önlüğü Bebek Yastığı - Kılıflı

Mycey Yan Taşıma

Ekstra yumuşak Microfiber kumaştan imal edilmiştir.Yumuşak ve Güvenlidir.Antibakteriyel,Antialerjik boncuk elyaf dolguludur.

Mycey Bebek Önlüğü Bebek Yastığı Silikon

Mycey Yan Taşıma

Bebeğinizin takımları ile kullanmak için 45 x 35 cm pratik yastık.

Mycey Bebek Önlüğü Bebek Yorganı - Silikon

Mycey Yan Taşıma

Microfiber dış kumaşı ile ekstra yumuşak bir yüzeye sahip bebek yorganımız tam istediğiniz kalitede. Antibakteriyel ve antialerjik elyaf dolgusu ile güvenli bir uyku sunar

Mycey Bebek Önlüğü Yatak Koruyucu Çarşaf

Mycey Yan Taşıma

İki işlev bir arada; hem lastikli fitted çarşaf hem alez. Üst kumaşı %100 pamuktan üretilmiş olup değiştirme ve yıkama zamanlarınızdan tasarruf sağlıyor. Kenar etekleri lastikli çarşafımızın su, sıvı geçirmez-nefes alır membran kaplaması sayesinde ekstra alez kullanımına gerek kalmıyor. Tuvalet eğitimleri sırasında alez ve çarşaf değişmesi ile ayrı ayrı uğraşmak istemeyenler için mükemmel bir çözüm.

Mycey Bebek Önlüğü Göğüs Pedi

Mycey Yan Taşıma

Yumuşak Doku Süper Emici ve Nefes alan dış yüzey ve emici saf selüloz doku ile giysiler için güvenli koruma. %0 SAP %0 Phythalat

Mycey Bebek Önlüğü Bebek Kulak Çubuğu

Mycey Yan Taşıma

Bebeğin kulaklarının güvenli ve hassas temziliği için. Güvenli 100% pamuk başlık tasarımı ile çubuğun kulak kanalına girmesini ve kulağın zarar görmesini engeller.

Mycey Bebek Önlüğü Bebek Temizleme Pamuğu

Mycey Yan Taşıma

Hassas ince ve az yağlı bebek cildinin doğal temizliği için MYCey temizleme pamuğu idealdir. Parfüm ve boya içermeyen bebek temizleme pamuğu bebek cildine dost, alerji ve tahriş oluşmasını engelleyen doğal bir üründür.

Mycey Bebek Önlüğü Yumuşak Havlu Sızdırmaz Önlük

Mycey Yan Taşıma

İki tarafı da havlu önlüğümüz yandan çıtçıtlı modeli ile rahat kullanım sağlar. Orta bölümde yer alan, sızdırmazlık sağlayan astarı ile ıslaklıkları önler.

Mycey Bebek Önlüğü Büyük Boy Cepli Leke Tutmaz Önlük

Mycey Yan Taşıma

Bebeğiniz için leke tutmaz ve sızdırmaz önlükler şimdi daha büyük ve kırıntı cepli. Bırakın yemeğini kendi yesin, dilediği kadar döksün. Kırıntı cebi ile dökülenleri yakalar. Arkadan cırtlı.